STEPIM-Elewacje       French Touch Concrete

Przedstawicielstwo  ;  Sprzedaż w Polsce

O Nas

Jeszcze dziś zapraszamy do kontaktu z nami.

Elewacje ceramiczne to wdzięczny temat, który, nie tylko bardzo lubimy ale również chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

STEPIM prowadzi przedstawicielstwo na Polskę francuskich producentów elewacji ceramicznych i systemów fasadowych. Ofertę naszą kierujemy do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, architektów i firm wykonawczych. Materiał na elewacje dostarczamy bezpośrednio na plac budowy.

STEPIM zajmuje się nie tylko sprzedażą materiałów na elewacje, ale również prowadzi szkolenia i prezentacje w zakresie elewacji ceramicznych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie producentów.

W naszym otoczeniu mamy coraz mniej tradycyjnych materiałów budowlanych. Rzadko spotykamy wielopiętrowe obiekty wykonane w technologii tradycyjnej cegły. Tę swoistą lukę w krajobrazie można wypełnić stosując różnego typu systemy elewacyjne z ceramicznych okładzin elewacyjnych, tym bardziej, że doskonale harmonizują z ultra nowoczesnymi rozwiązaniami, a przede wszystkim harmonizują z otoczeniem.

Elewacje ceramiczne - nowoczesne fasady jutra !

Oferowane przez STEPIM materiały elewacyjne pozwalają na realizację fasad w różnych technologiach w tym elewacje wentylowane.

Okładziny ceramiczne to materiał szczególnie polecany do termomodernizacji budynków. Gwrantujemy nie tylko jakość materiałów , ale i lekkość design French Touch.

Elewacje ceramiczne - przyszłość rodzi się z tradycji !

Zapraszamy do obejrzenia oferowanych przez STEPIM materiałów elewacyjnych i oczywiście zapraszamy do kontaktu z nami.

Szybki kontakt : e-mail: elewacje@stepim.com

Systemy fasadowe i materiały elewacyjne

Elewacja ceramiczna wentylowana zawieszana na ruszcie - Bio Bric Facades
Elewacja ceramiczna - panele ceglane VETAbric
Elewacje ceramiczne - płytki ceglane szkliwione - Rairies Montrieux
Elewacje ceramiczne - cegła szkliwiona - Rairies Montrieux
Elewacja ceramiczna - panele ceglane VETAbric
2014-2020 © STEPIM-Elewacje